niedziela, 8 stycznia 2017

Cele na 2017 rok!

Cześć!

Jak już na pewno zdążyliście się zorientować mamy nowy rok! A co się za tym wiąże? Nowe możliwości, cele, marzenia które w ciągu 365 dni będziemy w stanie zrealizować. Dzisiaj opowiem wam trochę co ja myślę o postanowieniach noworocznych oraz jakie ja sobie wyznaczyłam. Zapraszam :)

Temat tak zwanych "Postanowień noworocznych" jest różnie spostrzegany. Niektóry twierdzą, że to tylko wymówka bo w końcu czemu czekać do nowego roku skoro możemy zrobić coś teraz? Ja jednak jestem zdania przeciwnego. Oczywiście racja nie ma co czekać do nowego roku lecz mi zawsze te wszystkie cele przynoszą niezmierną energię i determinację do ich spełnienia. Nawet najbardziej banalne rzeczy typu " W 2017 nie zjem czekolady" mają jakiś tam sens i po ich spełnieniu przynieść niesamowitą satysfakcję.

A teraz przejdźmy do postanowień jakie ja wyznaczyłam sobie na rok 2017!


  • 1. Być szczęśliwa!
Tak wiem najbardziej banalne lecz najważniejsze. W ten rok weszłam w nie najlepszym humorze lecz staram się aby moje życie stawało się szczęśliwsze <3 Szczęście jest nieprawdopodobnie ważne i naprawdę do półki się nie przekonacie na własnej skórze tonie docenicie co tak naprawdę macie. Więc moja rada na ten rok brzmi tak żebyście cieszyli się z nawet najmniejszych rzeczy typu to, że kupiliście sobie nowy kosmetyk, ciuch czy to, że macie kogoś bliskiego przy sobie :)

  • 2. Przeżyć wspaniałe podróże!
W tym roku planuję kilka naprawdę fajnych wyjazdów i chcę aby udały się w 100 %. Dzięki temu pojawi się też kilka postów z podróży więc myślę, że będzie ciekawie :) A pierwszy wyjazd już niedługo więc czekajcie !

  • 3. Rozwijać swoje pasje!
Ogólnie to mam dwa hobby. Pierwsze to jest oczywiście mój blog i wszystko co na nim zamieszczam. To, że mam osoby które wchodzą na niego, czytają go to jest coś niesamowitego i no nie da się tego opisać. W tym roku planuję pójść krok wyżej. Ulepszyć szablon, pisać bardziej rozwinięte posty, robić więcej stylizacji które wyrażają mój styl. Chcę aby był on dla każdego. Dla kogoś kto lubi modę, urodę, życie codzienne, podróże jak i wiele innych :) A kolejna sprawa to pływanie. Kocham pływać, zdobyłam nawet kilka medali i chciałabym do tego wrócić.


  • 4. Dobrze zakończyć rok szkolny i mieć super szalone wakacje !
I w tym postanowieniu zawarłam w sumie dwie rzeczy do zrealizowanie. Pierwsze wiąże się z większym czasem poświęconym nauce, jaki i lepszymi wynikami w szkole. Drugie natomiast dotyczy wakacji!! Czasu uwielbianego chyba przez każdego. I nie mam tutaj za wiele do powiedzenia. Po prostu chcę spędzić ten czas jak najlepiej !

Dorzucam wam jeszcze cytat który jest moim takim poglądem na świat i no po prostu idealnie opisuje to jak ja chciałabym iść przez życie <3

I przy okazji zapraszam was na Instagrama ! Link do InstagramaDziękuję za przeczytanie i do zobaczenia :)

                                                                                                               Wika!


1 komentarz:

  1. Every post of yours is worth reading. Your writing style was perfect. Keep writing. buy bollywood lehenga online

    OdpowiedzUsuń